Aktuality

Dub 30
Led 03

SCREENING HPV

Od 1.1. 2024 se test HPV v rámci preventivní prohlídky rozšiřuje ze stávajících věkových skupin 35-6 a 45-6 let ještě na ženy věku 55-6 let. Prosím všechny, hlídejte si termín prevencí tak, aby bylo možné tento test provést.
Čvn 15

Očkování Covid

Česká vakcinologická společnost a Česká gynekologická společnost vydaly společné doporučení pro očkování těhotných a kojících žen. Rozhodnutí je svobodnou volbou každé ženy. Kojící lze očkovat kdykoli, těhotné po 12. týdnu. Celé znění je k dispozici v ordinaci.
Říj 27

Upozornění/Important notice

UPOZORNĚNÍ Prosíme, aby do čekárny a následně do ordinace vstupovaly pouze pacientky  – BEZ DOPROVODU. Ženy s akutní respirační infekcí, ženy v karanténě a ty, které čekají na výsledky testace COVID 19 nemůžeme ošetřit. Děkujeme za pochopení. IMPORTANT NOTICE Entry to the waiting room is allowed only to patients / ANY ADDITIONAL COMPANY... číst více →
Bře 22

Důležité – zákon 2012

POZOR – DŮLEŽITÉ Od 1.4.2012 dle zákona 372/2011 o zdravotních službách můžeme poskytovat nezletilým služby pouze se souhlasem zákonného zástupce- stačí písemné čestné prohlášení rodičů s podpisem, že souhlasí, aby jejich dcera byla u nás vyšetřována i ošetřována bez jejich přítomnosti.
Čvc 20

Liquid based cytology

Od 1.října 2011 je u nás možno provést odběr cytologie do tekutého media, namísto klasických sklíček. Metoda je výrazně spolehlivější (90% místo současných 60%), ale se spoluúčastí pacientek 500,- Kč. Zájemce o další informace odkazuji na videa (www.gynekolog.cz), případně v internetových vyhledávačích hledejte “liquid based cytology”. Před tímto vyšetřením nezavádějte... číst více →